Sukcesy naszych siatkarzy

Sukcesy naszych siatkarzy_6W dniu 12.02.2019 uczniowie reprezentujący naszą szkołę (klasy sportowe objęte programem S.O.S.) w rozgrywkach chłopców w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych i podstawowych zagwarantowali sobie I miejsce w Olsztynie pokonując  zawodników z SP nr 7. Wcześniej pokonali zawodników ze szkoły SP 33 (Gimnazjum nr 13, ),również objętych programem S.O.S. i  reprezentujących barwy AZS Olsztyn.  Ten sam skład zagwarantował sobie udział w Finale Mistrzostw Województwa pokonując w powiecie, w regionie i w rejonie uczniów z SP nr 33.
Nasza młodzież z powodzeniem reprezentuje barwy naszego Klubu: UKS "Absolwent Sport-Club" w rozgrywkach młodzieżowych o Mistrzostwo Województwa zespołów klubowych i obecnie walczą o awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.
Opiekunem drużyny jest trener Krzysztof Dziedzic