iRobot na szlaku Kopernika

Szlakiem Kopernika_1Nasz udział w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Warmińsko Mazurskiego „Szlakiem Mikołaja Kopernika” zakończył się sukcesem – nasi uczniowie:
•    Adrian Guzowski – klasa I A XI LO
•    Dominika Sielawa – klasa I A TIE
•    Jakub Borkowski – klasa I B TIE
zostali laureatami zawodów informatycznych, budując ChatBota w oparciu o Azure Solution Bot Service. Podczas prezentacji przedstawiliśmy możliwości chmury obliczeniowej Microsoft wzbudzając olbrzymie zainteresowanie tematem. Nasz projekt można zobaczyć na stronie Internetowej szkoły oraz w aplikacji Telegram. Film z realizacji projektu - 4,56 min.To niejedyny sukces naszych uczniów w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Warmińsko Mazurskiego „Szlakiem Mikołaja Kopernika”, który zakończył się wygraną – nasi uczniowie
1.    Igor Ordecha – klasa 3 G Gimnazjum nr 3
2.    Marek Kulma – klasa 7 B Szkoły Podstawowej 311

zostali laureatami zawodów informatycznych w grupie szkół podstawowych, realizując projekt z robotyki. Nasz iRobot z aplikacją na smartfon z systemem Android wzbudził również niemałe zainteresowanie. Podczas pokazu przedstawiliśmy usługi i typy licencji OFFICE365. Film z realizacji projektu - 2,54 min.