Kadra SP311, XI LO i TIE 9

Dyrektor:
Janusz Krzysztof Rączkiewicz

Wicedyrektor:

Wiesław Burdalski

Marta Rogińska


Kadra pedagogiczna:


Wykaz nauczycieli w XI LO
Lp. Nazwisko Imię Przedmiot
1 Barańska Ewa Informatyka
2 Bergmański Grzegorz Fizyka
3 Bilski Zbigniew EDB, Podstawy przedsiębiorczości
4 Bojarzyn-Zalewska Ewa Język polski
5 Bukowski Piotr Geografia
6 Burdalski Wiesław w-f
7 Chechłowska Anna Psycholog
8 Cichocka Joanna Biologia
9 Czajkowska Anna Matematyka
10 Dąbrowska Marta Język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, edb
11 Dmochowska Zofia Matematyka
12 Drążek Dariusz informatyka
13 Drężek Izabela Język polski
14 Dymerski Łukasz W-f
15 Dziedzic Krzysztof W-f
16 Gernat Alina język polski
17 Gruszka Jolanta Historia
18 Gumińska Anna Język angielski
19 Januszko Iwona Religia
20 Kaczyńska Sabina Język niemiecki
21 Kaliszewska-Fiertek Małgorzata Chemia
22 Kalita Anna Język angielski
23 Kemska Irena fizyka
24 Kilanowska Joanna Doradca zawodowy
25 Kocięcka Sylwia W-f
26 Koplin Katarzyna WOS, historia
27 Koszczka Anna Język polski
28 Kozłowska Aleksandra Język francuski
29 Krawczyk Marta Religia
30 Kruk Damian W-f
31 Kurian Adam W-f
32 Lewicka Weronika Język polski
33 Marczak Dorota Język angielski
34 Markiewicz Joanna W-f
35 Mazuro Agnieszka W-f
36 Meller Jolanta informatyka
37 Mieszczyńska Ewa Historia, WOS, WDŻ
38 Misztuk Anna Język hiszpański
39 Naściszewska Małgorzata język polski
40 Niżnik Justyna Język angielski
41 Nowosz Dorota Plastyka
42 Orzeł Halina Pedagog
43 Otolińska Beata Język angielski
44 Paderewska Justyna Język niemiecki
45 Pawłowiec Justyna Język hiszpański
46 Pawłowska Monika Język polski
47 Piasecka Sylwia Język angielski
48 Piechowicz Joanna Świetlica
49 Piotrowska Izabela Historia
50 Prokopowicz Sylwia Historia
51 Pryk Anna Geografia
52 Puciłowska Kamila Chemia
53 Rączkiewicz Janusz dyrektor
54 Rogińska Matra matematyka
55 Rynko Ewelina Biologia
56 Słowińska Magdalena Język niemiecki
57 Sokołowska Elżbieta Historia, WDŻ
58 Sowińska Edyta Biologia,Chemia
59 Spakowski Mateusz religia
60 Stanowicka-El Gendy Magdalena Język niemiecki
61 Styczyńska Małgorzata Fizyka
62 Szmigiel-Rydzewska Urszula Język angielski
63 Śladowska Justyna W-f
64 Urbaniak Maciej Informatyka, język niemiecki
65 Urbanowicz Danuta Matematyka
66 Urynowicz Anna matematyka
67 Wacikowska Ewa Matematyka
68 Zalewska-Siudak Anna W-f
69 Zawiślak-Jaśkiewicz Agnieszka Język angielski
70 Złotkowski Piotr Muzyka
71 Żemło Monika Język angielski
Wykaz nauczycieli w SP311
1 Barańska Ewa Informatyka
2 Bilska Krystyna Język angielski
3 Bilski Zbigniew EDB, Podstawy przedsiębiorczości
4 Bukowski Piotr Geografia
5 Burdalski Wiesław w-f
6 Chechłowska Anna Psycholog
7 Cichocka Joanna Biologia
8 Czerwińska-Bartosik Mirella Biologia
9 Dmochowska Zofia Matematyka
10 Drężek Izabela Język polski
11 Dymerski Łukasz W-f
12 Gruszka Jolanta Historia
13 Gumińska Anna Język angielski
14 Kaliszewska-Fiertek Małgorzata Chemia
15 Karczmarczyk Ewa Matematyka
16 Kilanowska Joanna Doradca zawodowy
17 Koplin Katarzyna WOS, historia, język hiszpański
18 Krawczyk Marta Religia
19 Kruk Damian W-f
20 Lewicka Weronika Język polski
21 Marczak Dorota Język angielski
22 Markiewicz Joanna W-f
23 Mazuro Agnieszka W-f
24 Niżnik Justyna Język angielski
25 Nowosz Dorota Plastyka
26 Orzeł Halina Pedagog
27 Otolińska Beata Język angielski
28 Paderewska Justyna Język niemiecki
29 Piechowicz Joanna Świetlica
30 Pryk Anna Geografia, język angielski
31 Puciłowska Kamila Chemia
32 Rączkiewicz Janusz dyrektor
33 Słowińska Magdalena Język niemiecki
34 Sokołowska Elżbieta Historia, WDŻ
35 Sowińska Edyta Biologia,Chemia
36 Stanowicka-El Gendy Magdalena Język niemiecki
37 Styczyńska Małgorzata Fizyka
38 Szuszkiewicz Bożena Język polski
39 Urynowicz Anna matematyka
40 Złotkowski Piotr Muzyka
41 Żemło Monika Język angielski
Wykaz nauczycieli w TIE9
1 Auguścik Adrianna ekonomia/przedmioty zawodowe ekonomiczne
2 Bergmański Grzegorz Fizyka
3 Bilska Krystyna Język angielski
4 Bilski Zbigniew EDB, Podstawy przedsiębiorczości
5 Bukowski Piotr Geografia
6 Burdalski Wiesław w-f
7 Chechłowska Anna Psycholog
8 Czajkowska Anna Matematyka
9 Czerwińska-Bartosik Mirella Biologia
10 Dąbrowska Marta Język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, edb
11 Dmochowska Zofia Matematyka
12 Drążek Dariusz informatyka / przedmioty zawodowe informatyczne
13 Dymerski Łukasz W-f
14 Dziedzic Krzysztof W-f
15 Gumińska Anna Język angielski
16 Jelińska Anna ekonomia/przedmioty zawodowe ekonomiczne
17 Karczmarczyk Ewa Matematyka
18 Kilanowska Joanna Doradca zawodowy, kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów
19 Kocięcka Sylwia W-f
20 Koplin Katarzyna Historia, WoS,
21 Kostuj Witold Informatyka/Diagnostyka i naprawa utk/Admin. SO/Montaż LAN
22 Koszczka Anna Język polski
23 Kruk Damian W-f
24 Lewicka Weronika Język polski
25 Meller Jolanta Informatyka/Diagnostyka i naprawa utk/Admin. SO/Montaż LAN
26 Misztuk Anna Język hiszpański
27 Nowosz Dorota Plastyka
28 Orzeł Halina Pedagog
29 Otolińska Beata Język angielski
30 Paderewska Justyna Język niemiecki
31 Piechowicz Joanna Świetlica
32 Piotrowska Izabela Historia
33 Rączkiewicz Janusz dyrektor
34 Słowińska Magdalena Język niemiecki
35 Sokołowska Elżbieta Historia, WDŻ
36 Sowińska Edyta Chemia
37 Spakowski Mateusz religia
38 Stanowicka-El Gendy Magdalena Język niemiecki
39 Szmigiel-Rydzewska Urszula Język angielski
40 Szuszkiewicz Bożena Język polski
41 Śladowska Justyna W-f
42 Urbaniak Maciej Informatyka, język niemiecki
43 Wiszowata Katarzyna ekonomia/przedmioty zawodowe ekonomiczne
44 Zawiślak-Jaśkiewicz Agnieszka Język angielski
45 Złotkowski Piotr Muzyka
46 Żemło Monika Język angielski