11 powodów dlaczego "JEDENASTKA"

 

DZIEŃ OTWARTY


DZIEŃ OTWARTY - WIRTUALNY - 28 marca 2020
Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania naszych szkół.


NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

INFORMACJA NA TEMAT POTENCJALNYCH ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW


Na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się nowe zagrożenia dla zdrowia publicznego, tzw. elektroniczne papierosy (e-papierosy). Są one postrzegane jako mniej szkodliwe, dlatego młodym ludziom wydają się szczególnie atrakcyjne.
E-papierosy oraz tytoń podgrzewany pozwalają ukryć nawyk palenia.
Tym samym eliminują istotny czynnik chroniący młodzież przed sięganiem
po papierosy, jakim jest strach przed wykryciem nałogu przez rodziców. Dlatego też w łatwy sposób otwierają furtkę do palenia papierosów w przyszłości.

CO TO SĄ E-PAPIEROSY?
Więcej…

Dzień Edukacji Narodowej


W naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, połączona z pokazem artystycznym w wykonaniu naszych uczniów.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Zapraszamy firmy do składania ofert na dostarczenie sprzętu komputerowego w ramach projektu  Dodatkowe kompetencje i kwalifikacje szansą na rynku pracy nr RPWM.02.04.01-28-0058/19 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Szczegóły pod linkiem:

Podziękowanie!


800 080 222 – rusza całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów


Już od dziś, 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Więcej…

Bluzy i t-shirty z logo


Drodzy uczniowie!
W tym roku zbieramy również zamówienia na bluzy (tym razem logo haftowane) i T-shirty (logo nanoszone termicznie) szkolne.
Można je zamawiać tylko poprzez formularze zamówieniowe w terminie do piątku 11 października 2019 (po tym czasie formularz będzie niedostępny).
Uwaga! Formularz wymaga zalogowania się na szkolne konto na OFFICE.COM

Fotoksiążka o Olsztynie

1b.png1c.png

Podczas warsztatów fotograficznych powstały dwie fotoksiążki o Olsztynie. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądają:


Projekt "SAM-Szkolna Akademia Mistrzów" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Więcej…

Goście z Uplengen

Wymiana uczniow SP311 Olsztyn 2019_15Od 14 do 21 września gościliśmy w szkole uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły z Niemiec. Grupa przybyła do Olsztyna w ramach wymiany uczniów i wraz z uczniami z SP311 zrealizowali program obfitujący w wiele atrakcji, min. wspólne lekcje, warsztaty, zwiedzanie Olsztyna i trzydniowy wyjazd do Gdańska i okolic. Zapraszamy do galerii zdjęć:

Wymiana dofinansowana przez:

Więcej…

Zapytanie ofertowe

Olsztyn, dn. 10.09.2019 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE


w ramach projektu: „Dodatkowe kompetencje i kwalifikacje szansą na rynku pracy”

nr RPWM.02.04.01-28-0058/19-00

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Oś PriorytetowaRWPM.02.00.00: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego

Działanie RPWM.02.04.00: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego


Więcej…

WYJAZD EDUKACYJNY DO WIELKIEJ BRYTANII


Zapraszamy na wyjazd edukacyjny do Wielkiej Brytanii
Podczas naszego pobytu na Wyspach zobaczymy niezwykłe, pełne ciekawej architektury miejsca, poznamy wyjątkowych ludzi i będziemy mogli pogłębiać swoją wiedzę.
Zwiedzimy ogromny, pełen różnorodności, magiczny Londyn, w którym zobaczymy interaktywne muzea i galerie, pałace, ogrody i… parki. Zobaczymy także przedstawienie w jednym ze znanych londyńskich teatrów. A wszystkim tym atrakcjom będzie towarzyszyć język angielski, zajęcia i spotkania z interesującymi ludźmi i native speaker’ami.

Koszt wyjazdu: 1470 PLN + 160 GBP koszty realizacji programu
Termin wyjazdu edukacyjnego: 8-14 grudnia 2019 r. (7 DNI)
Grupa: 42 uczniów LO i TIE
Więcej informacji udziela: p. Justyna Niżnik
Więcej…

Wyprawka szkolna 2019

Informacja w sprawie ustalenia terminu składania wniosków o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych uczniom objętym Rządowym programem pomocy uczniom w 2019 r. - "Wyprawka szkolna"

Inauguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego_6"Rok szkolny 2019/2020 uważam na otwarty!" - tymi słowami dyrektor Janusz Krzysztof Rączkiewicz zainaugurował rok szkolny w SP311, XI LO i TIE9 w Olsztynie. Zapraszamy do galerii zdjęć:
Więcej…

POMOC MATERIALNA DLA UCZNIÓW ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA OLSZTYNA NA ROK SZKOLNY 2019/2020


I . STYPENDIA SZKOLNE

  1. 1. Termin

a)    składania wniosków w dniach 1-15 września 2019 r. w szkołach w których uczniowie pobierają naukę (u pedagoga w Szkolnym Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym lub w sekretariacie).

b)    druki wniosków i oświadczeń można pobrać w sekretariacie i u pedagoga szkolnego.

Podstawą przyznania stypendium jest prawidłowo wypełniony wniosek wraz z oświadczeniem o osiąganych dochodach netto  z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku ( sierpień 2019 r.).

Więcej…

Strona 3 z 3