Informacja dla rodziców i uczniów

W związku z ustaleniem 12 listopada 2018 dniem ustawowo wolnym od pracy, zajęcia dydaktyczne w tym dniu nie będą się odbywały - szkoła nie pracuje.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

Dzień Kropki


Na godzinie wychowawczej poprosiłam swoich uczniów o narysowanie kropki i podpisanie jej swoim imieniem. Zapytałam, czy domyślają się dlaczego to robimy?
Więcej…

BohaterON

BohaterON_1Jako koordynator wyjątkowej akcji mam zaszczyt ogłosić, że w dniu 24.09.2018r. w naszym liceum rozpoczęło się pisanie kartek do Powstańców BohaterON-włącz historię!

Uczniowie XI LO dołożą więc swoją cegiełkę do zachowania pamięci nie tylko o faktach historycznych, ale także o ludziach, którzy wpływali na naszą polską historię.

Więcej…

Zapisy na zajęcia SAM

W ramach projektu SAM zapisy na poszczególne zajęcia prowadzone są przez:
1.        PLANSZÓWKI    Joanna Cichocka
2.        JESTEM PRZEDSIĘBIORCZY     Dorota Nowosz
3.        OK – OLSZTYN KOCHAM     Ewa Mieszczyńska
4.        PRZYGODA Z MATEMATYKĄ     Anna Urynowicz/Ewa Karczmarczyk
5.        POGODA NA JUTRO     Piotr Bukowski
6.        PROJEKT IROBOT    Ewa Barańska/Maciej Urbaniak
7.        WYJAZDY ZAWODOZNAWCZE     Joanna Kilanowska
8.        Warsztaty z przedsiębiorczości    Marta Dąbrowska


Lp.

Rodzaj zajęć

Osoba prowadząca zapisy

1.       

PLANSZÓWKI

Joanna Cichocka

2.       

JESTEM PRZEDSIĘBIORCZY

Dorota Nowosz

3.       

OK – OLSZTYN KOCHAM

Ewa Mieszczyńska

4.       

PRZYGODA Z MATEMATYKĄ

Anna Urynowicz

Ewa Karczmarczyk

5.       

POGODA NA JUTRO

Piotr Bukowski

6.       

PROJEKT IROBOT

Ewa Barańska

Maciej Urbaniak

7.       

WYJAZDY ZAWODOZNAWCZE

Joanna Kilanowska

8.       

Warsztaty z przedsiębiorczości

Marta Dąbrowska

Spotkanie z rodzicami klas SP311 i G3

Zapraszamy rodziców uczniów klas 7,8 SP311 i 3 Gimn. 3 na spotkania z wychowawcami połączone ze spotkaniem ze specjalistą od bezpieczeństwa dzieci w sieci Internet. Spotkanie odbywa się w ramach projektu SAM, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

3 października 2018, godzina 17.00, sala gimnastyczna SP311

Zapraszamy!


Lp.

Rodzaj zajęć

Osoba prowadząca zapisy

1.       

PLANSZÓWKI

Joanna Cichocka

2.       

JESTEM PRZEDSIĘBIORCZY

Dorota Nowosz

3.       

OK – OLSZTYN KOCHAM

Ewa Mieszczyńska

4.       

PRZYGODA Z MATEMATYKĄ

Anna Urynowicz

Ewa Karczmarczyk

5.       

POGODA NA JUTRO

Piotr Bukowski

6.       

PROJEKT IROBOT

Ewa Barańska

Maciej Urbaniak

7.       

WYJAZDY ZAWODOZNAWCZE

Joanna Kilanowska

8.       

Warsztaty z przedsiębiorczości

Marta Dąbrowska

Projekt SAM

W SP311 w Olsztynie wystartował projekt SAM, czyli Szkolna Akademia Mistrzów - dofinansowany z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest podniesienie kompetencji językowych, matematyczno -przyrodniczych, ICT, cyfrowych oraz właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 311, zwiększenie umiejętności i kompetencji nauczycieli w zakresie wspierania u uczniów kompetencji kluczowych i rodziców w zakresie wspierania dziecka w planowaniu kariery edukacyjno-zawodowej oraz bezpieczeństwa w Internecie w okresie 18 miesięcy.

Dofinansowanie projektu z UE: 444 225,93 zł

Zapraszamy do odwiedzania strony projektu CYFROWESZKOLY.PL/SAM , by dowiadywać się o wydarzeniach i planowanych działaniach.


Projekt SAM

Więcej…

WYJAZD EDUKACYJNY DO WIELKIEJ BRYTANII


Zapraszamy na wyjazd edukacyjny do Wielkiej Brytanii
Podczas naszego pobytu na Wyspach zobaczymy niezwykłe, pełne ciekawej architektury miejsca, poznamy wyjątkowych ludzi i będziemy mogli pogłębiać swoją wiedzę.
Zwiedzimy ogromny, pełen różnorodności, magiczny Londyn, w którym zobaczymy interaktywne muzea i galerie, pałace i zamki. Przejedziemy także do Studia Filmowego Warner Bros. Tutaj będziemy mogli spacerować wśród rekwizytów filmowych i zagłębiać się w świat Harry’ego Potter’a. A wszystkim tym atrakcjom będzie towarzyszyć język angielski, zajęcia i spotkania z interesującymi ludźmi i native speaker’ami.
Więcej…

Narodowe Czytanie w naszym liceum i technikum

Narodowe czytanie_19
W sobotę 8 września dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Ze względu na szczególne okoliczności - jubileusz stulecia odzyskania niepodległości - wprowadzenie stanowił kontekst historyczny i prezentacja pt. "Ojcowie Niepodległości".
Po wysłuchaniu fragmentów "Przedwiośnia" i wybranych utworów "Antologii Niepodległości" przedyskutowaliśmy wymowę utworów, akcentując ich wartość kulturową.
Więcej…

UBEZPIECZENIE 2018/2019

Prosimy o uiszczanie opłat na ubezpieczenie zgodnie z nr konta podanym w danej polisie (patrz załączniki). Opłaty przesłane na nr konta szkoły, bądź stowarzyszenia będą zwracane na konto i nie honorowane przez Ergo Hestia.

Szczegółowe informacje dla poszczególnych szkół dostępne są w załącznikach poniżej.


Więcej...

Pomoc Materialna dla uczniów w roku szkolnym 2018/19

Wszystkie informacje o pomocy materialnej na bieżący rok szkolny znajdą Państwo
Więcej…

Opłaty za obiady


OPŁATY ZA OBIADY
cena za obiad: 4,- zł
cena za II danie: 3,50zł

Obiady za październik 2018
I i II danie - 92,-zł
tylko II danie - 80,50 zł
Termin wpłat: do 25.09.2018 r.

Obiady za listopad 2018
I i II danie - 80,-zł
tylko II danie - 70,- zł
Termin wpłat: do 26.10.2018 r.

Obiady za grudzień 2018
I i II danie - 60,-zł
tylko II danie - 52,50 zł
Termin wpłat: do 26.11.2018 r.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na stołówce wpłaty za obiady po terminie nie będą przyjmowane!

Za obiady można płacić tylko przelewem na konto. Wpłaty gotówką nie będą przyjmowane!

Właściciel konta
Szkoła Podstawowa nr 311

Nr konta
37124055981111001075089305

W tytule wpłaty należy podać:
-imię i nazwisko dziecka
-klasę do której dziecko uczęszcza
-miesiąc, za który wykupuje się obiad

Obóz w Atenach


Trzy dziewczynki z XI LO Uczennice: Julia Jelińska, Aleksandra Rakowska i Aleksandra Rezka wygrały konkurs Microsoft. Opracowały film dotyczący wykorzystania sztucznej inteligencji w życiu codziennym oraz wyobraziły sobie sztuczną inteligencję w przyszłości.
Więcej…

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w SP 311, G3, XI LO i TIE9 w Olsztynie - rok szkolny 2018/19

I SEMESTR



Nazwa i rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Częstotliwość

spotkań

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  biologii uczniów  liceum-przygotowanie do olimpiady

E. Rynko

1 x w tyg.

Pt. 7.15-8.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki (pozim podstawowy)

A. Czajkowska

1 x w tyg.

Pt. 15.25-16.10

Zaj wyrównawcze z matematyki dla kl. II technikum

A. Czajkowska

1 x w tyg.

Sr. 8.00-8.45

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  biologii – biologia  po angielsku dla u uczniów liceum prof. biol. chem.

J. Cichocka

1 x w tyg.

Wt. 15.25-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z bilogii

J. Cichocka

2 x w tyg.

Czw. 8.00-8.45

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  geografii-przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

P. Bukowski

1 x w tyg.

Śr. 15.25-16.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  jęz. francuskiego przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

A. Kozłowska

1 x w tyg.

Czw. 7.10-7.25

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z fizyki

I. Kemska

1 x w tyg.

Wt. 12.45-13.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  jęz. polskiego-przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

M. Pawłowska

1 x w tyg.

Czw. 15.25-16.10

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. polskiego dla kl. III gimnazjum

W. Lewicka

1 x w tyg.

Śr. 7.15-8.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. polskiego dla kl. VII i VIII

I. Drężek

1 x w tyg.

Wt. 15.25-16.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  fizyki -  przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

M. Styczyńska

1 x w tyg.

Wt. 15.25-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. ang.(poziom rozszerzony)

D. Marczak

2 x w tyg.

Wt. 1045-11.30

Czw. 11.45-12.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  jęz. ang. przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

A. Gumińska

2 x w tyg.

Pn. 16.15-17.00

Śr. 15.25-16.10

Zaj. dydaktyczno wyrównawcze z jęz. ang. dla kl  2  technikum

A. Gumińska

1 x w tyg.

Pn. 8.00-8.45

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. VII SP

E. Karczmarczyk

1 x w tyg.

Śr. 16.10-17.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. VIII SP

Z. Dmochowska

1 x w tyg.

Wt. 16.10-17.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. polskiego

A. Koszczka

1 x w tyg.

Pn. 8.00-8.45

Pt. 8.55-9.40 (wg potrzeb)

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  matematyki przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

E. Karczmarczyk

1 x w tyg.

Śr. 15.25-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. ang.(poziom podstawowy kl. III B LO)

S. Piasecka

1 x w tyg.

Pn. 8.05-8.45

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  historii -  przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

E Sokołowska

1 x w tyg.

Śr. 15.20-16.10

Zaj. konsultacyjne dla uczniów gimnazjum z biologii i chemii

E. Sowińska

1 x w tyg..

Śr. 8.00-8.45

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii

E. Sowińska

1 x w tyg.

Wt. 15.30-16.15

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z historii

E. Mieszczyńska

2 x w tyg.

Pn. 16.15-17.15

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z wos

E. Mieszczyńska

1 x w tyg..

Pt. 8.55-9.40

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z matematyki poziom rozszerzony

E. Wacikowska

1 x w tyg. 2 godz

Pn. 14.35-16.10

Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. III gimnazjum oraz kl VII  i VIII SP 311

M. Pawłowska

3 x w tyg.

Wt. 8.30-9.30

Śr. 15.20-16.20

Czw. 14.30-15.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia Szkolne Koło Teatralne

M. Pawłowska

2 x w tyg.

Pt. 15.20-17.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. polskiego

M. Naściszewska

1x w tyg. 2 godz.

Czw. 15.15-16.45

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. niem.

M. Dąbrowska

1x w tyg.

Śr. 15.35-16.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  biologii -  przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

M. Czerwińska-Bartosik

2 x w tyg.

Wt. 15.25-16.10

Czw. 15.25-16.10

Zaj. rozwijające zainteresowania Szkolne Koło Caritas

M. Krawczyk/I. Januszko

wg. potrzeb

wg. potrzeb

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. polskiego

E. Bojarzyn-Zalewska

1 x w tyg.

Sr. 7.00-8.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z chemii

M. Kaliszewska-Fiertek

2 x w tyg.

Wt. 8.00-8.45

Czw. 7.15-8.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. III gimnazjum

D. Urbanowicz

1x w tyg.

Sr. 7.15-8.00

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  - tenis ziemny

W. Burdalski

1 x w tyg.

Pt. 16.30 – 17.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia - piłka siatkowa

Ł. Dymerski

1 x w tyg.

Pt. 16.10 – 18.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia - piłka siatkowa

D. Kruk

1 x w tyg.

Pn. 16.10-17.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia – piłka koszykowa

D. Kruk

3 x w tyg.

Pn. 17.15-19.15

Śr. 18.30-19.00

Czw. 18.30-19.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia - siłownia

D. Kruk

2 x w tyg.

Sr.16.10-18.40

Czw.16.00-17.30

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z  - tenis ziemny

S. Kocięcka

2 x w tyg.

Pn. 15.30-17.00

Śr. 16.10-17.40

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. ang.

U. Szmigiel-Rydzewska

3 x tyg

Wt. 7.10-7.55

Czw. 7.10-7.55

Wt. 10.45-11.30

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. ang. dla kl. III gimnazjum

U. Szmigiel-Rydzewska

1 x w tyg.

Wt. 16.15-17.00

Zaj. rozwijające uzdolnienia - przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego

M. Słowińska

1 x w tyg.

Wt. 15.25-16.10

Zaj. rozwijające zainteresowania - przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z wos

S. Prokopowicz

1 x w tyg.

Czw. 16.15-17.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z historii dla kl. III gimnazjum

S. Prokopowicz

1 x w tyg.

Pn. 16.10-17.05

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z wosu dla kl. III gimnazjum

S. Prokopowicz

1 x w tyg.

Pn. 16.10-17.05

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne

A. Klich

1 x w tyg.

Pn.8.00-10.00

Zaj. rozwijające uzdolnienia z j ęz. ang. dla uczniów klas ósmych przygotowanie do konkursu

A. Kalita

1 x w tyg.

Wt.15.25-16.10

Zaj. . przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. ang.pozim podstawowy

A. Kalita

1 x w tyg.

Pn. 7.15-8.00

Zaj. . przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. ang.pozim rozszerzony

A. Kalita

1 x w tyg.

Pt. 7.15-8.00

Zaj. rozwijające zainteresowania z jęz. ang .przygotowujące do konkursu dla kl. siódmych

M. Żemło

1 x w tyg.

Wt. 15.25-16.10

Zaj. . przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. niem.

M. Stanowicka-El Gendy

1 x w tyg.

Śr. 11.45-12.30

Zaj. konsultacyjne z jęz. niem

S. Kaczyńska

1 x w tyg.

Pt. 7.15-8.00

Zaj. rozwijające zainteresowania z chemii przygotowanie do konkursu

K. Puciłowska

1 x w tyg.

Śr. 16.15-17.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. hiszp

J. Pawłowiec

1 x w tyg.

Wt. 7.10-7.55





Strona 3 z 3